Prijateljska međunarodna nogometna utakmica U-19 selekcija BOSNA I HERCEGOVINA – HRVATSKA 1:1

Na slici: Momčadi BiH i Hrvatske prije početka utakmice u Orašju

ORAŠJE – Stadion Goal. Gledatelja 1.500. Teren odličan, vrijeme pogodno za igru. Sudac: Ilija Živković (Kostrč). Pomoćnici: Goran Dujak ( Odžak), Damir Lazić (Brčko). Četvrti sudac: Kenan Bajraktarević (Šamac). Delegat: Mato Itrić (Brčko).
STRIJELCI: 0:1 – Klarić (65), 1:1 – Hajrulahović (85)
BIH: Trkulja, Memija, Čivić, Ćorović, Hajrulahović, Mihojević, Kuzmanović, Gojak, Hadžiahmetović, Juričić, Mehalo. Još su igrali: Oršolić, Jurilj, Hajrić, Čolić, Burović, Duraković, Lončar. IZBORNIK: Toni Karačić
HRVATSKA: Grbić, Stolnik, Prce, Roglić, Mudražija, Špoljarić, Balić, Klarić, Mikulić, Benković, Šimić. Još su igrali: Džijan, Vlak, Jukić. IZBORNIK: Zoran Vulić
ŽUTI KARTONI: Ćorović(8), Mudražija (17), Čivić (80)
Lijepa nogometna predstava u gradu na Savi. U uzvratnom susretu odigranom u Orašju, nakon nastupa u Slavonskom Brodu (1:1),selekcije U-19 BiH i Hrvatske ponovno su odigrali neodlučeno. Sama igra bila je zanimljiva i borbena, ali se napadači nisu baš istaknuli. Nakon nekoliko propuštenih prilika na obje strane u prvome dijelu, u nastavku su igrači izbornika Zorana Vulića prvi stekli prednost. Naime, u 65. minuti Klarić je odličnim udarcem sa 22 metara matirao Trkulju, da bi u završnici utakmice u 85. minuti Hajrulahović preciznim udarcem po zemlji u desni vratarev kut izjednačio rezultat na 1:1. Neriješen ishod je možda bio i najpravičniji prema prikazanoj igri i prilikama. Ova utakmica je odigrana u povodu 10-te obljetnice otvorenja stadiona Goal u Orašju (otvorio Michel Platini, danas predsjednik UEFA-e), te potpore NS BiH poplavljenom posavskom području tijekom svibnja i lipnja mjeseca tekuće godine.